ISKAZNICE ODMORKO

Zahtjev za izdavanje ISKAZNICE Hrvatskog školskog športskog saveza za program ODMORKO vrši se na stranici https://prijava.skolski-sport.hr/Prijava/Iskaznice/

program ODMORKO LJETO možete pogledati na

Detalje u vezi izrade iskaznice pogledajte pod opširnije

UPUTE O NAČINU IZRADE ISKAZNICA TE VALJANOSTI
DOKUMENATA
Da bi dobili Iskaznicu potrebno je otići na web stranicu Hrvatskog školskog športskog saveza www.skolski-sport.hr , ili na web stranice Školskog športskog saveza grada Zagreba www.skolski-sport-zg.hr i na njoj potražiti poveznicu „Iskaznice Saveza“ koja će vas dovesti na stranicu za unos podataka za izradu Iskaznice. Ovdje treba ispuniti sve tražene podatke kako bi on line zahtjev za izdavanje Iskaznice korektno radio. Prilikom ispunjavanja on line zahtjeva, pratite „Upute za izdavanje iskaznice“ na web stranicama Hrvatskog školskog športskog saveza www.skolski-sport.hr.
Kada ispunite sve tražene podatke i izvršite prijavljivanje, nakon par dana na adresu elektroničke pošte koju ste napisali u zahtjevu, dobit će te ispunjeni zahtjev u PDF obrascu. Taj obrazac ispišete (isprintate, otisnete) u dva primjerka. Oba primjerka trebaju potpisati sve tražene osobe u zaglavlju obrasca, te ih ovjeriti pečatom škole. Jedan potpisan i ovjeren primjerak šaljte poštom na adresu: Hrvatski školski športski savez, 10020 Zagreb, Lanište 11a. Drugi primjerak služi kao identifikacijski dokument najduže trideset dana, koliki je najduži rok za izradu Iskaznice, za sve programe u organizaciji Hrvatskog školskog športskog saveza i Školskog športskog saveza grada Zagreba.
Unutar roka od trideset dana ravnatelj škole ili kontakt osoba u školi primit će obavijest putem elektroničke pošte da se Iskaznica može podići u Školskom športskom savezu grada Zagreba.
Zahtjev za izradu Iskaznice može podnijeti učenik ili u njegovo ime obitelj, prijatelji, nastavnik TZK iz škole ili netko od osoba iz škole koje odredi ravnatelj ili nastavnik TZK.
Iskaznice izdane od Školskog športskog saveza grada Zagreba vrijede, za sve programe u organizaciji Hrvatskog školskog športskog saveza i Školskog športskog saveza grada Zagreba, do datuma njihovog isteka upisanog na dnu prednje strane Iskaznice.
Primjedbe, informacije ili ste prilikom unosa podataka pogriješili, potrebno je poslati e-mail sa svojim imenom, prezimenom, brojem zahtjeva te kratkim objašnjenjem u čemu je pogreška na problem-iskaznica@skolski-sport.hr ili nazvati na telefon 01/6126-140 ili 01/6126-147.

objavio: Nenad Frouth   datum: 20. 6. 2013.