DOBRO DOŠLI NA STRANICU 4. a RAZREDA!

Evo nas u 4. razredu. Protekle tri godine kao da su proletjele.

Ove godine nas je nešto manje (18) jer su nas napustile Kristina i Tena koje su preselile u drugu školu.

Nadamo se da će nam ova godina biti uspješna i zabavna.

HRVATSKI OLIMPIJSKI DAN

Kao i prošle godine 10. rujna obilježili smo Hrvatski olimpijski dan. Taj dan smo imali prezentaciju sportova - rukometa i nogometa.

Lijepo smo se zabavili!

DAN ZAHVALNOSTI ZA PLODOVE ZEMLJE

Košaricu koju smo uredili u učionici odnijeli smo u dvoranu na posvetu. Tamo smo zajedno s 4.b otpjevali pjesmu koju nas je naučila časna. Nakon toga smo u svojoj učionici pojeli posvećena peciva.

TERENSKA NASTAVA - KRAPINA

27. listopada išli smo na terensku nastavu u Krapinu. Tamo smo posjetili Muzej krapinskih neandertalaca. Šetajući muzejom upoznali smo se s našom dalekom prošlošću. Nakon toga imali smo radionicu gdje smo radili životinje od gline.

VUKOVAR - GRAD HEROJ

Kao i svake godine do sada, i ove godine smo u dvorištu škole zapalili lampione u čast gradu heroju - Vukovaru.

VEČER MATEMATIKE

7. prosinca održana je Večer matematike. Mi smo ove godine po prvi puta sudjelovali. Nismo znali što nas čeka pa nas je malo bilo i strah. Na kraju nam je bilo jako zabavno i poučno. Shvatili smo da je matematika svuda oko nas. Jedva čekamo sljedeću godinu i novu Večer matematike.

BOŽIĆNI SAJAM

15. prosinca u našoj školi održao se Božićni sajam. Nama je ovo prvi puta da sudjelujemo na sajmu, jer ga prošlih godina nije bilo zbog Covida. Bili smo jako uzbuđeni. Zanimljivo nam je bilo prodavati na našem štandu. Na kraju smo bili jako zadovoljni jer smo skoro sve prodali.

"DAT ĆU SVE OD SEBE"

Ove godine učenici četvrtih razreda natječu se u kvizu "Dat ću sve od sebe". Naš razred predstavljaju tri grupe. Kviz se provodi u 5 krugova. Zadaci nisu baš lagani i moraju se riješiti u zadanom vremenu, pa se treba dobro koncentrirati i uključiti mozak.

19. prosinca održan je drugi krug.